Belka
Niedziela, 24 Marca 2019   imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Akademia Zawodowców w ZSP Zagórów

Data publikacji: 2018-11-02, Data modyfikacji: 2018-11-03
A A AWydrukDrukuj  
 
W ZSP Zagórów podsumowano projekt Akademia Zawodowców. W projekcie uczestniczyło 142 uczniów z klas Technikum Obsługi Turystycznej, Technikum Geodezyjnego, Technikum Teleinformatycznego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Czas trwania projektu: 02.09.2016 – 31.08.2018 Projekt był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i miał na celu podniesienie jakości kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie i zdolności do zatrudnienia. Przedmiotem projektu było wysokiej jakości doradztwo zawodowo-edukacyjne, warsztaty i szkolenia zawodowe, staże, nawiązanie ścisłej współpracy z wielkopolskimi pracodawcami ze Specjalnej Sfery Ekonomicznej oraz objęcie 4 nauczycieli przedmiotów zawodowych praktyką u pracodawców. Każdy uczeń został objęty wsparciem w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego, a także zgodnie z Indywidualnym Planem Działania warsztatami wzbogacającymi wiedzę i kompetencję uczestników projektu. Uczniowie wzięli udział w kursach podnoszących uprawnienia zawodowe. Część z nich miała także możliwość uczestniczenia w miesięcznych stażach odbywających się w dwóch firmach: – Fortec Sp. z o.o. w Poznaniu – MTM Industries Sp z o.o.w Kaliszu Celem projektu było również doposażenie pracowni turystycznej, geodezyjnej, informatycznej i Zespołu Szkół Zawodowych. Artykuł Akademia Zawodowców w ZSP Zagórów pochodzi z serwisu Głos Słupcy, Kleczewa oraz Witkowa.

Pełna treść wiadomości na: wirtualnyregion.pl/?p=103812
slupca24.pl, Źródło artykułu: slupca24.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  słupecki

  Powiat słupecki - powiat w województwie wielkopolskim (wschodnia część), którego siedzibę możemy znaleźć w Słupcy. Do powiatu przynależy osiem gmin: Słupca (gmina miejska), Zagórów, Lądek, Orchowo, Ostrowite, Powidz, Słupca (gmina wiejska), Strzałkowo oraz dwa miasta: Słupca i Zagórów.

  Przez ziemie powiatu słupeckiego przebiega autostrada A2, linia kolejowa nr 3 oraz droga krajowa nr 92.

  Powiat oferuje wiele sposobów na wypoczynek. Mamy tutaj jeziora, co pozwala na uprawianie sportów wodnych lub wędkowanie, liczne piesze i rowerowe szlaki turystyczne, parki krajobrazowe i wiele pomników przyrody, a także zabytki przyciągające rzesze turystów. Na osobną wzmiankę zasługuje kolejka wąskotorowa, której trasa wypada przez malowniczy Powidzki Park Krajobrazowy. Powstaje tu także rekonstrukcja grodu sprzed ponad 10 wieków.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola