Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Co zrobić z choinką po świętach?

Data publikacji: 2019-01-03, Data modyfikacji: 2019-01-03
A A AWydrukDrukuj  
 
1. Pocięte gałązki możemy wykorzystać do okrywania roślin, na kompost, opał. 2. „Choinki” małe po pocięciu możemy zapakować do brązowego worka bądź pojemnika na odpady biodegradowalne – firma komunalna odbierająca odpady komunalne odbierze je bez dodatkowej opłaty w terminach zgodnie z harmonogramem. 3. Drzewka świąteczne nie mieszczące się w workach/pojemnikach będą odbierane bez dodatkowej opłaty, po dowiezieniu własnym transportem w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Słupcy ul. Wspólna 8 w poniedziałki od godz. 10:00 – 17:00 od wtorku do piątku w godzinach 7:00-15:00.4. Pracownicy Urzędu Miasta odbiorą bez dodatkowej opłaty „choinki” od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w dniach 09, 16, 23, 30 stycznia oraz 06 lutego 2019r. (środy) po uprzednim zgłoszeniu do Urzędu Miasta (Biuro Obsługi Klienta) tel. 63 277 27 27 wew. 304 i wystawieniu „choinki” przed posesję o godz. 7:00 rano. 5. Podstawienie dodatkowego pojemnika/kontenera do zbierania odpadów zielonych (ściętych, przyciętych) drzew i krzewów wymaga wniesienia dodatkowej opłaty. Termin podstawienia pojemnika oraz wysokość dodatkowej opłaty należy uzgodnić z Zakładem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kleczewie Punkt w Słupcy ul. Wspólna 8, tel 63 2751829. Artykuł Co zrobić z choinką po świętach? pochodzi z serwisu Głos Słupcy, Kleczewa oraz Witkowa.

Pełna treść wiadomości na: wirtualnyregion.pl/?p=109867
slupca24.pl, Źródło artykułu: slupca24.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  słupecki

  Powiat słupecki - powiat w województwie wielkopolskim (wschodnia część), którego siedzibę możemy znaleźć w Słupcy. Do powiatu przynależy osiem gmin: Słupca (gmina miejska), Zagórów, Lądek, Orchowo, Ostrowite, Powidz, Słupca (gmina wiejska), Strzałkowo oraz dwa miasta: Słupca i Zagórów.

  Przez ziemie powiatu słupeckiego przebiega autostrada A2, linia kolejowa nr 3 oraz droga krajowa nr 92.

  Powiat oferuje wiele sposobów na wypoczynek. Mamy tutaj jeziora, co pozwala na uprawianie sportów wodnych lub wędkowanie, liczne piesze i rowerowe szlaki turystyczne, parki krajobrazowe i wiele pomników przyrody, a także zabytki przyciągające rzesze turystów. Na osobną wzmiankę zasługuje kolejka wąskotorowa, której trasa wypada przez malowniczy Powidzki Park Krajobrazowy. Powstaje tu także rekonstrukcja grodu sprzed ponad 10 wieków.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola