Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Oddano Ośrodek Zdrowia w Giewartowie - Nie powiadomiono sołtysów!

Data publikacji: 2018-10-26, Data modyfikacji: 2018-10-28
A A AWydrukDrukuj  
 
W piątek 26 października w godzinach przedpołudniowych odbyła się uroczystość otwarcia Ośrodka Zdrowia w Giewartowie. Doniosła uroczystość, która jednak podzieliła mieszkańców gminy. W ramach uroczystości miało miejsce poświęcenie i przekazanie do użytku publicznego Ośrodka Zdrowia. Niestety na uroczystości zabrakło Sołtysa Giewartowa i Rady Sołeckiej. Nie było też sołtysów z żadnej zainteresowanej nową placówką wsi. Pojawiły się pytania czy to było działanie celowe czy zwykłe ” faux pas “? Jak poinformował nas sołtys wsi Niezgoda i Posada Agnieszka Jeżychowska , “… żaden z sołtysów zainteresowanych a nie wspomnę już o pani sołtys z Giewartowa nie zostali poinformowani o tym. Uważam, że dużo w tym złej woli ustępującego wójta,  który chciał sobie tylko przypisać otwarcie tej inwestycji. Szkoda, bo zostaliśmy wszyscy potraktowani bardzo nieprofesjonalnie. To świadczy tylko i wyłącznie źle o nim, a nie o nas mieszkańcach i władzach wsi”. Sołtys Giewartowa Arleta Więcek informuje: “...nie wiem dlaczego wójt pochopnie zdecydował żeby go oddać do użytkowania i zrobił to ale nie powiadomił żadnego sołtysa z ościennych miejscowości…” Artykuł Oddano Ośrodek Zdrowia w Giewartowie – Nie powiadomiono sołtysów! pochodzi z serwisu Głos Słupcy, Kleczewa oraz Witkowa.

Pełna treść wiadomości na: wirtualnyregion.pl/?p=103504
slupca24.pl, Źródło artykułu: slupca24.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  słupecki

  Powiat słupecki - powiat w województwie wielkopolskim (wschodnia część), którego siedzibę możemy znaleźć w Słupcy. Do powiatu przynależy osiem gmin: Słupca (gmina miejska), Zagórów, Lądek, Orchowo, Ostrowite, Powidz, Słupca (gmina wiejska), Strzałkowo oraz dwa miasta: Słupca i Zagórów.

  Przez ziemie powiatu słupeckiego przebiega autostrada A2, linia kolejowa nr 3 oraz droga krajowa nr 92.

  Powiat oferuje wiele sposobów na wypoczynek. Mamy tutaj jeziora, co pozwala na uprawianie sportów wodnych lub wędkowanie, liczne piesze i rowerowe szlaki turystyczne, parki krajobrazowe i wiele pomników przyrody, a także zabytki przyciągające rzesze turystów. Na osobną wzmiankę zasługuje kolejka wąskotorowa, której trasa wypada przez malowniczy Powidzki Park Krajobrazowy. Powstaje tu także rekonstrukcja grodu sprzed ponad 10 wieków.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola