Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Policja i ZUS wspólnie przeciw przestępcom

Data publikacji: 2018-07-24, Data modyfikacji: 2018-07-24
A A AWydrukDrukuj  
 
Podpisano porozumienie pomiędzy Komendantem Głównym Policji i Prezesem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych  o współpracy w zakresie przeciwdziałania zagrożeniom bezpieczeństwa. W ubiegłym tygodniu odbyło się spotkanie Komendanta Powiatowego Policji w Słupcy insp. Macieja Kusza z Kierownik Biura Terenowego ZUS Urszulą Marcinkowską, które miało na celu wypracowanie zasad współpracy pomiędzy instytucjami w powiecie słupeckim. Cykliczne dyżury przedstawicieli Policji dla klientów Biura Terenowego ZUS w Słupcy zaplanowano na 1 sierpnia, 3 września, 1 października, 5 listopada i 3 grudnia bieżącego roku. Mundurowi będą udzielali porad z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa obywateli w aspekcie pojawiających się różnego rodzaju zagrożeń. Godziny spotkań zostaną podane w terminie późniejszym. W czasie spotkania uzgodniono sposoby realizacji porozumienia i zakres wspólnych działań. Opracowano cykl szkoleń dla pracowników ZUS Biura Terenowego w Słupcy oraz ustalono terminy spotkań policjantów z klientami instytucji. Tematyka spotkań będzie dotyczyła m.in. przestępczości korupcyjnej, zagrożeń dla seniorów, porad jak nie zostać ofiarą przestępstwa. Przewidziano udział przedstawicieli stron porozumienia w debatach i konsultacjach społecznych organizowanych przez słupecką policję, w eventach i spotkaniach przygotowywanych przez pracowników ZUS oraz dyżury funkcjonariuszy Policji w siedzibie BT ZUS w Słupcy. Do rąk pracowników i klientów trafią specjalnie opracowane materiały szkoleniowe i edukacyjne.   Artykuł Policja i ZUS wspólnie przeciw przestępcom pochodzi z serwisu Głos Słupcy, Kleczewa oraz Witkowa.

Pełna treść wiadomości na: wirtualnyregion.pl/?p=94827
slupca24.pl, Źródło artykułu: slupca24.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  słupecki

  Powiat słupecki - powiat w województwie wielkopolskim (wschodnia część), którego siedzibę możemy znaleźć w Słupcy. Do powiatu przynależy osiem gmin: Słupca (gmina miejska), Zagórów, Lądek, Orchowo, Ostrowite, Powidz, Słupca (gmina wiejska), Strzałkowo oraz dwa miasta: Słupca i Zagórów.

  Przez ziemie powiatu słupeckiego przebiega autostrada A2, linia kolejowa nr 3 oraz droga krajowa nr 92.

  Powiat oferuje wiele sposobów na wypoczynek. Mamy tutaj jeziora, co pozwala na uprawianie sportów wodnych lub wędkowanie, liczne piesze i rowerowe szlaki turystyczne, parki krajobrazowe i wiele pomników przyrody, a także zabytki przyciągające rzesze turystów. Na osobną wzmiankę zasługuje kolejka wąskotorowa, której trasa wypada przez malowniczy Powidzki Park Krajobrazowy. Powstaje tu także rekonstrukcja grodu sprzed ponad 10 wieków.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola