Belka
Wtorek, 26 Marca 2019   imieniny: Teodor, Emanuela, Larysa
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

V Spławikowe Zawody Wędkarskie w Skubarczewie

Data publikacji: 2018-09-15, Data modyfikacji: 2018-09-15
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 13 września 2018 roku odbyły się V Spławikowe Zawody Wędkarskie zorganizowane przez Dom Pomocy Społecznej w Skubarczewie oraz Stowarzyszenie Wspólnie Więcej. Udział w tegorocznych zawodach wzięło 12 placówek. Zapalonych wędkarzy serdecznie przywitał Dyrektor DPS Andrzej Nowakowski wraz z Prezesem Stowarzyszenia Wspólnie Więcej Dominiką Witkowską. Uroczystego otwarcia zawodów przy dźwięku fanfarów dokonał V-ce Starosta Powiatu Słupeckiego Szymon Grzywiński. Łowiska użyczył nam proboszcz Józef Andrzejewski ze Skubarczewa. W organizację zawodów aktywnie włączyli się również członkowie koła wędkarskiego nr. 11 w Orchowie. W czasie trwających zawodów na terenie DPS odbywały się zabawy integracyjne dla pozostałych gości. Nie zabrakło tańca, wspólnego śpiewania m.in. z Zespołem flażoletowym ze Szkoły Podstawowej w Słowikowie pod kierownictwem Marii Czech. Wszyscy przybyli goście mogli spróbować swoich sił strzelając do celu z kul paintballowych do puszek i tarczy dzięki uprzejmości Damiana Langa Pola Paintballowego Medal of Color w Bibiannie. Zwycięzcą w kategorii złowionej największej ryby został Bonifacy Kędzierski z DPS Gniezno, który również zajął I miejsce w całych zawodach wędkarskich z liczbą punktów 1660. w kategorii najmniejsza złowiona ryba trofeum otrzymał Dariusz Filip z ŚDS Trzemeszno. Drugie i trzecie miejsce w zawodach zajęli kolejno Jacek Nawrocki z DPS Września 260 punktów oraz Sławomir Przybyszewski z ŚDS Słowikowo 200 punktów. Nagrody wręczał Dyrektor DPS wraz z członkami Kola Wędkarskiego. Inf Starostwo Powiatowe Artykuł V Spławikowe Zawody Wędkarskie w Skubarczewie pochodzi z serwisu Głos Słupcy, Kleczewa oraz Witkowa.

Pełna treść wiadomości na: wirtualnyregion.pl/?p=99854
slupca24.pl, Źródło artykułu: slupca24.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  słupecki

  Powiat słupecki - powiat w województwie wielkopolskim (wschodnia część), którego siedzibę możemy znaleźć w Słupcy. Do powiatu przynależy osiem gmin: Słupca (gmina miejska), Zagórów, Lądek, Orchowo, Ostrowite, Powidz, Słupca (gmina wiejska), Strzałkowo oraz dwa miasta: Słupca i Zagórów.

  Przez ziemie powiatu słupeckiego przebiega autostrada A2, linia kolejowa nr 3 oraz droga krajowa nr 92.

  Powiat oferuje wiele sposobów na wypoczynek. Mamy tutaj jeziora, co pozwala na uprawianie sportów wodnych lub wędkowanie, liczne piesze i rowerowe szlaki turystyczne, parki krajobrazowe i wiele pomników przyrody, a także zabytki przyciągające rzesze turystów. Na osobną wzmiankę zasługuje kolejka wąskotorowa, której trasa wypada przez malowniczy Powidzki Park Krajobrazowy. Powstaje tu także rekonstrukcja grodu sprzed ponad 10 wieków.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola