Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

W Nekli nagrodzono Karola Biadasza

Data publikacji: 2018-12-28, Data modyfikacji: 2018-12-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Spotkanie opłatkowe Klubu Strzelecko — Rekreacyjnego Ligi Obrony Kraju w Nekli 19 grudnia 2018 było okazją do podziękowania za wspieranie klubu i współpracę na rzecz środowiska strzeleckiego. Wręczono pamiątkowe medale LOK z okazji 100 -lecia Niepodległej Polski. ????????????????Podczas uroczystości wręczono pamiątkowe niepodległościowe medale LOK. Wśród wyróżnionych znalazł się również Karol Biadasz. Zarząd Koła „Ogończyk” docenił jego działania nie tylko na terenie powiatu wrzesińskiego (pomoc w pozyskiwaniu środków finansowych i w szkoleniu strzeleckim młodzieży), ale również na terenie powiatu słupeckiego. Karol Biadasz jest pomysłodawcą przeprowadzenia Powiatowego Konkursu Wierszy i Pieśni o Tematyce Patriotycznej LOK oraz organizatorem ww. konkursu w latach 2007-2011 w powiecie słupeckim, współorganizatorem Finału Wojewódzkiego 51 i 56 edycji Zawodów Strzeleckich „O srebrne muszkiety”, które odbyły się w Słupcy w 2012 i 2017. Zainicjował i włączył się w prace prowadzące do przebudowy strzelnicy kulowej oraz strzelnicy pneumatycznej w Słupcy. Działając w Stowarzyszeniu z Wiatrem i pod Wiatr, corocznie (w latach 2014-2017) pozyskiwał środki z Ministerstwa Obrony Narodowej. Działania przyniosły korzyść nie tylko środowisku strzeleckiemu, ale i społeczności lokalnej. Artykuł W Nekli nagrodzono Karola Biadasza pochodzi z serwisu Głos Słupcy, Kleczewa oraz Witkowa.

Pełna treść wiadomości na: wirtualnyregion.pl/?p=109648
slupca24.pl, Źródło artykułu: slupca24.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  słupecki

  Powiat słupecki - powiat w województwie wielkopolskim (wschodnia część), którego siedzibę możemy znaleźć w Słupcy. Do powiatu przynależy osiem gmin: Słupca (gmina miejska), Zagórów, Lądek, Orchowo, Ostrowite, Powidz, Słupca (gmina wiejska), Strzałkowo oraz dwa miasta: Słupca i Zagórów.

  Przez ziemie powiatu słupeckiego przebiega autostrada A2, linia kolejowa nr 3 oraz droga krajowa nr 92.

  Powiat oferuje wiele sposobów na wypoczynek. Mamy tutaj jeziora, co pozwala na uprawianie sportów wodnych lub wędkowanie, liczne piesze i rowerowe szlaki turystyczne, parki krajobrazowe i wiele pomników przyrody, a także zabytki przyciągające rzesze turystów. Na osobną wzmiankę zasługuje kolejka wąskotorowa, której trasa wypada przez malowniczy Powidzki Park Krajobrazowy. Powstaje tu także rekonstrukcja grodu sprzed ponad 10 wieków.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola